współpraca

Nazywam się Łukasz Kędzierski i jestem autorem i właścicielem niniejszego bloga podróżniczego.  Podróże i fotografia to motto przewodnie mojego sposobu na życie oraz główny temat, o którym piszę. Blog zawiera unikalne treści, reportaże oraz fotoreportaże dotyczące podróży po całym świecie. Głównym nacisk położony jest na podróżowanie na własną rękępodróżowaniu z dzieckiem w bliskie i dalekie miejsca (cykl Nadia w podróżyfotografię w podróży oraz szeroko rozumiane sporty ekstremalne: nurkowanie, kanioning, jaskinie. Każdy artykuł to treść oraz specjalnie wyselekcjonowane zdjęcia, które tworzą całość opowieści. Bez zdjęć nie ma opowieści. Wychowałem się głównie na fotografii krajobrazowej, a obecnie zajmuje się także zdjęciami reportażowymi.

Jeżeli poszukujesz solidnego i otwartego na nowe wyzwania partnera do współpracy to dobrze trafiłeś.

Kilka przykładowych współprac:

Firmy turystyczne, hostele, organizacje

Współpraca z Tourist Israel oraz Abraham Tours zaowocowała licznymi artykułami na blogu i wpisami w moich Social Media, które mocno spopularyzowały ten mało popularny kierunek pośród ludzi podróżujących na własną rękę.  Artykuły były bardzo popularne wśród czytelników bloga.

Publikacje

Moje zdjęcia i artykuły były publikowane m.in. w magazynach: Poznaj Świat, Dolnośląski Magazyn Fotograficzny, Witaj w Podróży, Travinger – magazyn podróżniczy -> artykuły oraz na portalach internetowych: np. peron4, monoloko.

Wystawy fotografii

Zdjęcia były prezentowane na kilku autorskich wystawach: „Birma – zapomniana perła Azji” w Centrum Kultury Zamek Wrocław, „Obserwatorzy Codzienności” w Firleju Wrocław, „Kolory Azji” w OCK w Ostrzeszowie oraz na Wrocławskim Festiwalu Podróżniczym „Równoleżnik Zero” -> wystawy.

Wywiady i audycje radiowe

Opowiadałem o podróżach i fotografii w audycjach radiowych: Dwójka – Program 2 Polskiego Radia, Radio RAM, Radio Gdańsk, Radio Wrocław, Akademickie Radio Luz -> audycje.

Prelekcje, prezentacje, pokazy slajdów

Prowadziłem liczne prelekcje o podróżach w ramach spotkań podróżniczych: Ośrodek Kultur Świata Wrocław, Tramposfera – spotkania podróżników Wrocław, Równoleżnik Zero – Wrocławski Festiwal Podróżniczy, Centrum Kultury Zamek – Kultury Świata Wrocław, Festiwal Kultur Świata w Obornikach Śląskich, OCK w Ostrzeszowie -> pokazy slajdów.

Chcesz, aby Twój produkt został dokładnie przetestowany w praktyce, o czym zostanie napisany szczery, wytykający wszelkie wady i punktujący zalety artykuł -> proszę o kontakt.

Każdy element wyposażenia używanego w podróżowaniu, chętnie zabiorę ze sobą na następny wyjazd, aby móc go sprawdzić w praktyce. Dodatkowo z racji, że mam za sobą niejedną drogę wspinaczkową, przebytych wiele jaskiń, pokonane liczne kaniony Europy to sprzęt z kategorii „ekstremalny” nie jest mi obcy, a możesz być pewny, że zostanie on sprawdzony w naprawdę ciężkich warunkach. Masz pomysł także na inny rodzaj testu -> proszę o kontakt.

kontakt

Pozdrawiam
Łukasz Kędzierski

Podobają Ci się artykuły i zdjęcia?

Chcesz być zawsze na bieżąco?
Chcesz jako pierwsza/y otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach na blogu? Zapisz się na newsletter. Obiecuję zero spam'u