współpraca

Nazywam się Łukasz Kędzierski i jestem autorem bloga podróżniczego: Łukasz Kędzierski – podróże i fotografia.
Podróże i fotografia to motto przewodnie mojego sposobu na życie oraz główny temat, o którym piszę. Blog zawiera unikalne treści oraz fotoreportaże dotyczące podróży po całym świecie. Głównym nacisk położony jest na podróżowanie na własną rękę, podróżowaniu z dzieckiem w bliskie i dalekie miejsca (cykl „Nadia w podróży”), fotografię w podróży oraz szeroko rozumiane sporty ekstremalne: nurkowanie, kanioning, jaskinie, wspinaczka. Więcej -> o blogu i o nas.

Masz produkt, usługę, miejsce, które chcesz wypromować? Napisz! Na pewno razem stworzymy ciekawą i atrakcyjną kampanię.

Korzyści ze współpracy:

 • Indywidualne podejście, niestandardowe i kreatywne pomysły.
 • Profesjonalne podejście do klienta oraz dostarczenie materiałów najwyższej jakości -> proszę przejrzeć moje artykuły na blogu ilustrowane profesjonalnymi zdjęciami.
 • Dotarcie do moich czytelników poprzez bloga, newsletter i kanały Social Media -> szczegółowe statystyki i demografia dostępne są na dole strony.
 • „Podążanie naszymi ścieżkami”: wielu czytelników bloga inspiruje się naszymi podróżami często podążając naszymi śladami: wyjeżdżają do miejsc gdzie byliśmy, zwiedzają zarekomendowane przez nas atrakcje, korzystają ze sprawdzonych i poleconych przez nas noclegów i restauracji.
 • Jakość relacji: uczciwość i rzetelna informacja to nasz największy atut i główna zasada, którą się kierujemy. Nigdy nie piszemy o miejscach, gdzie nie byliśmy i sami ich nie sprawdziliśmy, nigdy nie przekłamujemy rzeczywistości, wszystkie podawane przez nas informacje praktyczne są przez nas zweryfikowane.

Możliwe formy współpracy:

 • Artykuły na blogu.
  Każdy artykuł jest mojego autorstwa i prezentuje prawdziwe i szczere opinie. Przyzwyczaiłem moich czytelników do merytorycznych i konstruktywnych opinii. Znają mnie i ufają moim opiniom. Artykuły są wysokiej jakości i zilustrowane profesjonalnymi zdjęciami. Wyznaję starą zasadę 3xWIN: czyli każdy musi być zadowolony – mój czytelnik, partner oraz realizacja materiału musi sprawić mi przyjemność. Mam wiele pomysłów na najbardziej niestandardowe podejście do tekstu i przedstawienia produktu, marki, miejsca, regionu, dzięki czemu artykuł będzie się mocno wyróżniał na tle innych.
  Każdy artykuł jest promowany w moich kanałach Social Media: facebook, instagram, twitter.
 • Recenzje i testy produktów.
  Jeżeli chcesz sprawdzić swój produkt w podróży (niekoniecznie dalekiej) i otrzymać subiektywną i prawdziwą recenzję to dobrze trafiłeś. Każdy element wyposażenia używanego w podróżowaniu, chętnie zabiorę ze sobą na następny wyjazd, aby móc go sprawdzić w praktyce. Dodatkowo z racji, że mam za sobą niejedną drogę wspinaczkową, przebytych wiele jaskiń, pokonane liczne kaniony Europy to sprzęt z kategorii „ekstremalny” nie jest mi obcy, a możesz być pewny, że zostanie on sprawdzony w naprawdę ciężkich warunkach.
  Dokonuję recenzji książek i testów produktów, piszę i publikuję subiektywne recenzje i testy, wykonuję profesjonalne zdjęcia produktów.
  Dotychczasowe artykuły ->  recenzje i testy.
  Aktualnie poszukuję partnera technologicznego związanego z branżą fotograficzną oraz komputerową. Zapraszam do kontaktu.
 • Prezentacje, wystąpienia, pokazy slajdów.
  Prowadzę prezentacje, wystąpienia i pokazy slajdów o tematyce podróżniczej, fotografii w podróży, podróży z dzieckiem oraz podróżowaniu na własną rękę. Prowadzę warsztaty dotyczące fotografii, organizacji własnego wyjazdu, jak podróżować z dzieckiem. Miejsce wystąpienia nie ma znaczenia: biblioteki, festiwale, spotkania, eventy w firmach. Każde z wystąpień jest indywidualnie dostosowane do słuchacza.
  Kilka przykładowych wystąpień.
 • Sprzedaż zdjęć i sesje fotograficzne.
  Dysponuję pokaźnym bankiem profesjonalnych zdjęć z odwiedzonych miejsc na całym świecie. Sprzedaję zdjęcia do gazet, magazynów, firm, autorów stron internetowych, do celów reklamowych itd. Moje zdjęcia były prezentowane na autorskich wystawach fotograficznych a także podczas festiwali podróżniczych.
  Oferuję profesjonalne sesje zdjęciowe wnętrz, obiektów, miejsc i produktów. Jeżeli potrzebujesz jakiegoś zdjęcia – napisz.
 • Konkursy.
  Chcesz zorganizować konkurs dotyczący swojego produktu? Daj znać. Na pewno będę w stanie zaproponować nieszablonowy konkurs.

Przykładowe marki, z którymi współpracowałem:

łukasz kędzierski współpraca

Blog w mediach:

lkedzierski media

Aktualne cykle i projekty:

Obecnie prowadzimy długofalowe cykle/projekty/inicjatywy, do których poszukujemy partnerów:

 • Nadia w Podróży – cykl podróży z małym dzieckiem, dzięki któremu pokazujemy, że pojawienie się dziecka w rodzinie to nie koniec świata, a początek wspaniałych chwil, które rodzina może spędzić razem podczas interesujących podróży. Od podróży bliskich po Polsce i Europie, po te dalsze do Azji. Wystarczy tylko chcieć.
 • Korona Gór Polski z dzieckiem to cykl poświęcony zdobyciu wszystkich 28 szczytów przez małą dziewczynkę (Nadia rozpoczęła kolekcjonowanie korony w wieku 3,5 roku), jako pomysł na interesujące wyjazdy weekendowe.
 • Podróże po Polsce z dzieckiem – cykl artykułów ukazujący miejsca, atrakcje w Polsce, które warto odwiedzić podróżując z dzieckiem. Odwiedzamy miejsca popularne i wszystkim dobrze znane jak również te, o których słyszało niewiele osób. Pokazujemy interesujące miejsca i atrakcje, które znajdują się niedaleko. Przedstawiamy pomysły na weekend z dzieckiem, aby ułatwić innym rodzinom planowanie i wspólne małe podróże. Wszystko sprawdzone i przetestowane przez naszą małą Nadię i nas.
 • Polska na weekend – cykl artykułów ukazujących różnorodność i piękno Polski. Każdy wie, że Polska jest bardzo pięknym krajem. Mamy do dyspozycji wiele wspaniałych gór, niesamowite jeziora i rzeki, stare zamki, warownie, dworki i ruiny, jaskinie, liczne parki narodowe i krajobrazowe. Atrakcji jest bez liku wystarczy ruszyć się z kanapy i pojechać w Polskę na weekend.

Statystyki i demografia czytelników bloga:

Jeżeli poszukujesz solidnego i otwartego na nowe wyzwania partnera do współpracy to dobrze trafiłeś. Poniżej znajdziesz statystyki bloga, Social Mediów, demografię czytelników i inne statystyki.

Wyróżnienia w rankingach:

 • 7. miejsce w Rankingu Polskich Blogów Podróżniczych 2018 – widoczność w Google ->  [ranking]
 • 7. miejsce w Rankingu Polskich Blogów Podróżniczych 2017 – widoczność w Google ->  [ranking]
 • 10. miejsce z artykułem Lofoty magiczne miejsce na końcu świata w rankingu National Geographic Polska – Top 40 polskich wpisów podróżniczych 2017 roku -> [ranking]
 • 9. miejsce w Rankingu Polskich Blogów Podróżniczych 2016 – widoczność w Google -> [ranking]
 • 13. miejsce z artykułem Noc jak dzień? Nocne zdjęcia Karkonoszy w rankingu National Geographic Polska – Top 40 polskich wpisów podróżniczych 2015 roku -> [ranking]

Kontakt i Social Media:

emaillkedzierski email
social media

Pozdrawiam
Łukasz Kędzierski

Podobają Ci się artykuły i zdjęcia?

Chcesz być zawsze na bieżąco?
Chcesz jako pierwsza/y otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach na blogu? Zapisz się na newsletter. Obiecuję zero spam'u