Birma – audycja w II Programie Polskiego Radia „Słuchaj świata”

Zostałem zaproszony do audycji pt: „Słuchaj świata” w II-gim programie Polskiego Radia, której głównym tematem był wspaniały kraj jakim jest Birma. Audycja „na żywo” odbyła się 3 marca 2013 o godz. 16:00.

Program był prowadzony przez Kubę Borysiaka, a gościem w studio w Warszawie był dr Piotr Kozłowski – specjalista spraw azjatyckich  oraz Łukasz Kędzierski w studio we Wrocławiu.

Birma. Rybak z Inle Lake
Birma. Rybak z Inle Lake. Tutejsi rybacy do wiosłowania używają zamiast rąk, nóg.

Audycja jest dostępna na stronie Polskiego Radia, także jest możliwość posłuchania wspaniałej birmańskiej muzyki oraz wielu ciekawych informacji na temat politycznych przemian ostatnich lat w Birmie oraz kontrastu pomiędzy obrazem kraju z mojej podróży w 2009 roku, a tego co zaobserwował redaktor Kuba Borysiak w 2013 roku.

Serdecznie zapraszam do słuchania.

Newsletter

Podobał Ci się artykuł i zdjęcia? Chcesz być zawsze na bieżąco i jako pierwsza/y otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach na blogu? Zapisz się do newsletter'a. Obiecuję zero spam'u

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobają Ci się artykuły i zdjęcia?

Chcesz być zawsze na bieżąco?
Chcesz jako pierwsza/y otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach na blogu? Zapisz się na newsletter. Obiecuję zero spam'u