Nadia w podróży w radio TOK FM

W świąteczny, niedzielny poranek zostaliśmy zaproszeni do Radia TOK FM aby w krótkiej audycji „Podróże małe i duże” prowadzonej przez Przemysława Iwańczyka opowiedzieć o podróżowaniu z Nadią w bliskie i dalekie zakątki naszego globu.

Nie wiem jak to jest, ale w radio czas mija tak szybko, że człowiek po nagraniu uzmysławia sobie, że tak wiele chciał jeszcze powiedzieć, a tu już zabrakło czasu. Było trochę o początkach, o pokonywaniu pewnych stereotypów dotyczących podróżowania z dziećmi, o Nadii pierwszej podróży do Malezji, o przyjemności i o rodzinie. Mam nadzieję, że udało mi się Wam troszkę urozmaicić i uatrakcyjnić niedzielne świętowanie.

Zapraszamy do wysłuchania krótkiej opowieści: Łukasz Kędzierski o rodzinnych podróżach.

Jeżeli ktoś planuje wyjazd na własną rękę z dzieckiem do Azji to zapraszam do artykułu „Co spakować z dzieckiem do Azji”, który ułatwi podjąć decyzję co zabrać, a co można zostawić w domu.

nadia w podróży tok fm audycja
Nadia w podróży w radio TOK FM – Podróże małe i duże

Newsletter

Podobał Ci się artykuł i zdjęcia? Chcesz być zawsze na bieżąco i jako pierwsza/y otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach na blogu? Zapisz się do newsletter'a. Obiecuję zero spam'u

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobają Ci się artykuły i zdjęcia?

Chcesz być zawsze na bieżąco?
Chcesz jako pierwsza/y otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach na blogu? Zapisz się na newsletter. Obiecuję zero spam'u