Birma – zapomniana perła Azji pokaz slajdów

W piątek, 13 maja 2011, godz. 20:00 w Ośrodku Kultur Świata, ul. Łokietka 5, Wrocław odbędzie się moja prelekcja o Birmie pt: Birma – zapomniana perła Azji.

Birma to miejsce gdzie głównym środkiem transportu jest nadal wóz zaprzęgnięty w woły, gdzie asfalt to rzadkość, gdzie nie ma prądu, gdzie powszechnie żuje się betel. Birma to kraj przepięknych świątyń w Bagan, to rybacy znad jeziora Inle Lake, to Złoty Kamień na górze Kyaiktiyo, to starożytne miasta w okolicach Mandalay, to Shwedagon Pagoda, lecz przede wszystkim to miejsce gdzie żyją najserdeczniejsi ludzie na świecie.
Pomimo trudów i prześladowań ze strony junty wojskowej, to właśnie ludzie tworzą najcenniejsze dobro tego kraju, które chce się znowu poczuć, które chce się po raz kolejny doświadczyć. Teraz już wiem, dlaczego ktoś, kto choć raz odwiedzi ten kraj, chce znowu tam powrócić.
Zapraszam wszystkich w magiczną podróż po kraju dobroci.”

plakat prelekcji o birmie
Birma – zapomniana perła Azji – plakat prelekcji o Birmie w Ośrodku Kultur Świata.

Serdecznie zapraszam.

Newsletter

Podobał Ci się artykuł i zdjęcia? Chcesz być zawsze na bieżąco i jako pierwsza/y otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach na blogu? Zapisz się do newsletter'a. Obiecuję zero spam'u

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobają Ci się artykuły i zdjęcia?

Chcesz być zawsze na bieżąco?
Chcesz jako pierwsza/y otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach na blogu? Zapisz się na newsletter. Obiecuję zero spam'u