Obserwatorzy codzienności wystawa fotografii w klubie Firlej
Zapraszam na zbiorową wystawę fotografii Obserwatorzy codzienności w której zaprezentuje swój – cykl pt. „Rybacy z Inle Lake”. Wernisaż odbędzie się 14 września 2012 o godz. 19:00 w KLUBIE FIRLEJ (ul. Grabiszyńska 56, 53-504, Wrocław) Hej. Jeżeli szukacie noclegu lub chcecie wypożyczyć samochód i chcecie dokonać rezerwacji, to polecamy skorzystać z naszego dedykowanego linku do booking.com oraz discovercars.com. Wy zapłacicie czytaj więcej …