Kreta jakiej nie znacie…

Kreta jakiej nie znacie to zapiski obrazów, dźwięku i ruchu zarejestrowane podczas wyjazdu kanioningowego na Kretę. Pojechaliśmy tam w kilka osób, aby zobaczyć jak wyglądają kreteńskie kaniony. Zwarta ekipa, trochę sprzętu i niezła pogoda przyczyniła się do spędzenia miłego czasu na tej greckiej wyspie.

Podczas całego wyjazdu z kamerą nie rozstawał się Docent (Grzegorz Badurski), który jest autorem poniższego trailera. Co tam faktycznie się wydarzyło?


Kreta jakiej nie znacie. Trailler przez docent111

Warto odwiedzać bardzo popularne miejsca, które każdy turysta na pewno już widział dawno temu. Jednak warto to robić na swój własny sposób, gdzie nie ma tłumów turystów, gdzie nie ma przewodników i biur podróży. Wybieramy czas, gdy tłumy jeszcze nie przyjechały lub już dawno wyjechały i powoli chłoniemy, włóczymy się, po prostu bywamy w miejscach w ciszy i spokoju. I to tylko lub aż tyle.

kaniony na krecie ha
Kaniony na Krecie. Kanion Ha. Ostatnia półka po wyjściu z kanionu.

Zatem o czym jest ten film?

Dodatkowo polecam zobaczyć piękną Lagunę Balos oraz wrota Krety czyli Chanię.

Newsletter

Podobał Ci się artykuł i zdjęcia? Chcesz być zawsze na bieżąco i jako pierwsza/y otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach na blogu? Zapisz się do newsletter'a. Obiecuję zero spam'u

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobają Ci się artykuły i zdjęcia?

Chcesz być zawsze na bieżąco?
Chcesz jako pierwsza/y otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach na blogu? Zapisz się na newsletter. Obiecuję zero spam'u