Filipiny-wyspiarskie nicnierobienie. O podróży z małym dzieckiem

W ramach organizowanych „Spotkań z górami” miałem możliwość zabrać słuchaczy w podróż na Filipiny, aby w jej trakcie poopowiadać o tym jak podróżuje się z małym dzieckiem w dalekie zakątki globu, o tym jak się do tego przygotować i jak ciekawie można spędzić czas. 

Wielu osobom wydaje się, że jak pojawia się dziecko w rodzinie, to trzeba zrezygnować ze wszystkich przyjemności, a już na pewno z podróżowania. Wielu wydaje się, że podróż z dzieckiem nad polskie morze to przynajmniej wyprawa, a gdzieś dalej to już na pewno ekspedycja.

O tym, że można podróżować z małym dzieckiem i to w dalekie zakątki Azji. O tym, że nie ma czego się bać, a wszystkie „strachy” istnieją tylko w naszych głowach. Chcecie sami zorganizować swoją podróż z dzieckiem? Chcecie pojechać gdzieś blisko czy daleko? Nie wiecie jak się do tego zabrać? Informacje praktyczne, porady i przede wszystkim o tym, jak zaplanować i zorganizować swój wyjazd z maluchem, aby był udany.

Wszystko to na przykładzie naszych dwóch podróży na Filipiny zorganizowanych bez pomocy biura podróży, na własną rękę, samodzielnie. Wspólnie zobaczymy, jak rośnie ryż, jak tworzone są etniczne tatuaże, odwiedzimy bajeczne plaże, piękne laguny i zatoczki. Przejedziemy się skuterem w poszukiwaniu wyraków i Czekoladowych Wzgórz, a także zobaczymy, jak Filipiny wyglądają pod wodą.

Termin: 24.04.2018 godz. 19:00
Miejsce: Politechnika Wrocławska, bud. A1, sala 329, Wybrzeże Wyspiańskiego 27, Wrocław
szczegóły wydarzenia -> facebook

Nasz pierwszy wyjazd odbył się w terminie 25.02-15.03.2016 roku  (Nadia w podróży na Filipiny – zapiski z podróży) natomiast po raz drugi wybraliśmy się niecały rok później w terminie 17.02-12.03.2017 (Nadia w podróży na Filipiny 2017) Zapraszam do zapoznania się z zapiskami z podróży, które powstawały na gorąco podczas wyjazdu oraz planując swój wyjazd koniecznie przeczytajcie artykuł Filipiny informacje praktyczne, gdzie znajdziecie wiele pomocnych informacji.

Po prezentacji zostałem zapytany o kilka rzeczy związanych z podróżowaniem z dzieckiem. Zobaczcie sami.

Autorem wszystkich poniższych zdjęć jest Andrzej Marcinkiewicz, któremu dziękuję za podesłany materiał.

spotkania z górami prezentacja o filipinach pokaz slajdów o podróży z dzieckiem spotkania z górami prezentacja o filipinach pokaz slajdów o podróży z dzieckiem spotkania z górami prezentacja o filipinach pokaz slajdów o podróży z dzieckiem spotkania z górami prezentacja o filipinach pokaz slajdów o podróży z dzieckiem spotkania z górami prezentacja o filipinach pokaz slajdów o podróży z dzieckiem spotkania z górami prezentacja o filipinach pokaz slajdów o podróży z dzieckiem

Newsletter

Podobał Ci się artykuł i zdjęcia? Chcesz być zawsze na bieżąco i jako pierwsza/y otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach na blogu? Zapisz się do newsletter'a. Obiecuję zero spam'u

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobają Ci się artykuły i zdjęcia?

Chcesz być zawsze na bieżąco?
Chcesz jako pierwsza/y otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach na blogu? Zapisz się na newsletter. Obiecuję zero spam'u