Początek nowych możliwości? Air France i nowe połączenie z Wrocławia

Planując swoje wakacje, każdy zwraca uwagę na to, aby było przyjemnie, prosto i bez zbędnych strat czasu. Decydując się na transport lotniczy wielu woli wylatywać ze swojego miasta, zamiast jechać samochodem, autobusem czy koleją do miejsca, z którego dopiero jest lot. Wylot na wakacje z naszego Wrocławia to dla nas niesamowita oszczędność czasu, a także wolnego w pracy. Niestety bardzo rzadko było to możliwe, gdyż najczęściej dobre cenowo międzykontynentalne połączenia wylatywały z Warszawy, Berlina, czy Pragi. Jednak w tej kwestii następuje duża zmiana, którą z olbrzymią przyjemnością będę mógł Wam zakomunikować.

Chyba nie muszę nikogo z Was przekonywać, jak wielkim udogodnieniem był dla nas nasz pierwszy lot z Nadią na trasie Wrocław – Kopenhaga – Singapur. Zamiast jechać do innego miasta, skorzystaliśmy ze zwykłego autobusu miejskiego i w 20 minut dojechaliśmy na wrocławskie lotnisko. Tutaj zaczęła się nasza pierwsza azjatycka przygoda z małym dzieckiem.

Gdzie ta dobra wiadomość dla wszystkich miłośników podróży?

Dziś przed południem miał miejsce inauguracyjny lot Air France z Paryża do Wrocławia. To początek nowej, codziennej trasy Wrocław – Paryż (lotnisko im. Charles’a de Gaulle’a) oferowanej przez Air France HOP! (linia córka Air France) należącego do dużej Grupy Air France KLM. Zatem od teraz już nie musimy jechać z Wrocławia do Warszawy, aby polecieć w ciekawe miejsce.

air france połączenia z wrocławia nowa trasa wrocław paryż
Samolot Air France. /fot. materiały Air France/

Co to dla nas oznacza? Dzięki temu, że mamy bezpośrednie połączenie regularnych linii z Wrocławia do Paryża otwiera się dla nas wiele nowych interesujących miejsc docelowych – i co ważne to wszystko na jednym bilecie, jednej linii lotniczej, bez konieczności zmiany lotniska, bez martwienia się o to, czy zdążymy na przesiadkę. Do tego w cenie biletu na loty międzykontynentalne mamy bagaż podręczny z akcesoriami (łącznie 12 kg) oraz bagaż nadawany do 23 kg. Prawda, że to proste? Wystarczy tylko wyczekiwać dobrych promocji i rezerwować wakacje.

Gdzie konkretnie możemy polecieć z Wrocławia z przesiadką w Paryżu? Przeglądając ofertę, wychodzą mi 184 miasta w 81 krajach. W łatwy sposób możemy m.in. polecieć do: Bostonu, Detroit, Nowego Jorku, Waszyngtonu, Montrealu, Mauritius, Szanghaju, Santiago de Chile, Amsterdamu, Barcelony, Bazylei, Kopenhagi, Hamburga, Stuttgartu, Bordeaux, Clermont-Ferrand, Marsylii i Nantes. Do tego warto pamiętać jeszcze o dodatkowych połączeniach w ramach Grupy Air France KLM i mamy do wyboru loty do 314 miast w 116 krajach świata. Brzmi interesująco? Sami zobaczcie szczegóły na mapie połączeń

air france połączenia z wrocławia nowa trasa wrocław paryż
Air France. Lista wybranych połączeń z Wrocławia.

Decyzja o wyborze interesującego nas połączenia staje się jeszcze trudniejsza prawda? To co kto z Was wybiera się w jakąś ciekawą podróż?

Dlaczego o tym wszystkim Wam piszę? Na ten moment nie mogę zdradzić więcej szczegółów poza tymi, że wkrótce na blogu i w Social Mediach będę odkrywał kolejne elementy tej współpracy. Zatem trzymajcie rękę na pulsie, bo będzie się działo.

Wpis powstał we współpracy z liniami Air France, które oferują bezpośrednie połączenia na trasie Wrocław – Paryż.

Newsletter

Podobał Ci się artykuł i zdjęcia? Chcesz być zawsze na bieżąco i jako pierwsza/y otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach na blogu? Zapisz się do newsletter'a. Obiecuję zero spam'u

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *